/ Obrazy akrylowe / Kategorie / Zmysłowe

Zmysłowe obrazy akrylowe

Obrazy akrylowe z motywem erotyki czy zmysłowości to dekoracja, która kojarzy nam się z sypialnią. Tam przecież najczęściej wieszamy tego typu dekoracje. Kobiece ciała, zmysłowa bielizna, namiętne usta i oczy to główne motywy, jakie możemy obejrzeć w naszej galerii zmysłowych fotoobrazów na akrylu.

kobieta-akt
Obraz Akrylowy
Kobieta Akt (#pl-oah-nn-57885493)
rozmiar od: 100x50 cm
195.00 zł
wybierz rozmiar
kobieta-erotyka-sexy
Obraz Akrylowy
Kobieta Erotyka Sexy (#pl-oah-nn-58750032)
rozmiar od: 100x50 cm
195.00 zł
wybierz rozmiar
pokoj-naga-kobieta
Obraz Akrylowy
Pokój Naga Kobieta (#pl-oah-nn-40388704)
rozmiar od: 100x50 cm
195.00 zł
wybierz rozmiar

Kolorystyka, w jakiej utrzymane są obrazy akrylowe, to przede wszystkim zmysłowe barwy: czerwień, fiolet, czerń i biel. Z pewnością one właśnie kojarzą nam się z namiętnością i intymnością. Na samych zdjęciach i grafikach nic nie jest pokazane wprost. Zawsze pozostaje lekkie niedopowiedzenie i pole dla naszej wyobraźni. Między innymi dlatego, są to motywy których część możemy bez problemu i skrępowania wykorzystać jako zmysłowy elementem dekoracji innych pomieszczeń. Dobrze dobrany motyw, nie musi się przecież z niczym kojarzyć.

Przygotowaliśmy również takie motywy i zdjęcia, które z powodzeniem mogą stać się np. zmysłowymi obrazami do salonu. W zależności od tego, jaki obraz akrylowy wybierzemy, może on trafić także na ściany np. łazienki. Obrazy na szkle akrylowym mogą bez problemu wisieć w pomieszczeniach, gdzie jest dużo wilgoci. A łazienka to również takie miejsce, gdzie obrazy z erotyką czy zmysłowością mogą stanowić unikalną dekorację i nadać miejscu nowy intymny klimat.