Obrazy na płótnie vintage i retro

Styl retro lub vintage to jeden z najbardziej dziś popularnych sposobów na dekorację domu i mieszkania. Mamy sentyment do starych mebli czy dekoracji albo przynajmniej do takich, które są stylizowane na stare. Wliczając w to obrazy na płótnie w stylu vintage. Kojarzą nam się z dawnymi obrazami i idealnie pasują do wnętrz tak właśnie urządzonych.

Dekoracje w stylu retro na ścianę

Dzisiejsza technologia nadruku pozwala nam nanieść na płótno canvas każdy wzór. Można więc ozdobić swoje ściany nowym obrazem ze starym motywem. Nowoczesny nadruk w połączeniu z motywem retro czy vintage stworzy wspaniały obraz do salonu czy sypialni. Co ważne obraz, który będzie trwały i wysokiej jakości.

Obrazy do salonu, sypialni i wnętrz w stylu vintage

Obrazy w stylu retro można powiesić na ścianie każdego pokoju. Obraz do sypialni może wzbogacić dekoracje pokoju i sprawić, że stanie się ona bardziej przytulna. Podobnie z obrazem do salonu. W końcu to tam właśnie spędzamy wiele czasu i tam też przyjmujemy swoich gości. Dlatego jeżeli urządzamy go w stylu retro lub w stylu vintage dobrze dobrany obraz na płótnie będzie wspaniale uzupełniał taki design.

Motywy kwiatów, wzory retro, stare rysunki

To jednak nie jedyne miejsca, gdzie dekoracje w stylu vintage będą podkreślały wystrój pokoju. Obrazy na płótnie do biura urządzonego w stylu klasycznym lub retro będą strzałem w dziesiątkę. Nasze biuro zacznie przypominać dawne gabinety i nie tylko my ale także nasi goście dobrze się w nim poczują.