/ Obrazy canvas / Kategorie / Napisy

Obrazy na płótnie - Napisy

Obrazy na płótnie z napisami coraz bardziej zyskują na popularności. Pojawiają się w biurach ale chętnie dekorujemy nimi również ściany w prywatnych mieszkaniach i domach. Nie jest to jednak żadne zaskoczenie - z jednej strony są to nowoczesne motywy na dekoracjach, z drugiej każdy ma dodatkowo albo podtekst humorystyczny, albo motywacyjny, albo inne przesłanie.

Powiedzenie, ulubione motto jako dekoracja ścienna w pokoju

Typografia na obrazach to motywy, które rzeczywiście można z powodzeniem wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Możemy ozdobić nimi ściany naszego salonu, sypialni, kuchni czy nawet łazienki. Część z nich będzie również pasowała do pokoju dziecka. Wszystko zleży od tego, jaki napis wybierzemy na nasz obraz na płótnie canvas. Niektóre będą uniwersalne, inne zdecydowanie będą pasowały tylko do jednego rodzaju pomieszczenia. Jeżeli więc podoba nam się jakiś napis, tekst czy motto nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać go i powiesić jako obraz do salonuobraz do sypialni czy obraz do domu.

Nowoczesne obrazy typograficzne do każdego wnętrza

Napisy sprawdzają się jednak głównie jako obraz na płótnie do biura. Tego typu motywy na ścianie biura podkreślają nowoczesny design pomieszczeń. Doskonała jakość nadruku, żywe barwy i płótno canvas tworzą wspólnie piękne ścienne dekoracje i budują wizerunek nowoczesnej firmy. Można w ten sposób udekorować każde pomieszczenie w biurze. Obrazy na płótnie z napisami pasują do sal konferencyjnych, firmowych recepcji czy pokoi. Z drugiej strony odpowiednio dobrany napis może również wpływać na pozytywną  atmosferę w biurze i wśród pracowników. Napisy mogą przecież motywować, rozładować lub budować atmosferę, prezentować wartości firmy lub branże w jakiej działa.