1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog

Blog Tulup.pl strona 7

Świat fantasy i mroczne obrazy akrylowe
04.07.2018

Świat fantasy, jak i świat horrorów, to miejsca, które uwielbiamy odwiedzać na różne sposoby. Czytamy książki, oglądamy filmy, jak również współcześnie gramy w gry, by jak najbardziej zanurzyć się w stworzoną rzeczywistość. Może być to nasze hobby, fascynacja, a nawet pasja! Jest to coś, co daje nam poczucie szczęścia. Lubimy pokazywać ludziom  czym się interesujemy, dlaczego więc nie pokazać tego w dekoracji wnętrz?

więcej
Fotoobrazy na płótnie - niesamowite budowle
21.06.2018

Jak powszechnie wiadomo, znaczna większość dzieł architektonicznych, które znamy z przeszłości, mieściła się w wąskim zakresie różnorodności. W większości były to obronne zamki i kasztele, arystokratyczne rezydencje oraz budynki o tematyce sakralnej.

więcej
Zalety obrazów na płótnie canvas
15.03.2018

Obrazy na płótnie to tradycyjny i sprawdzony sposób na dekorację naszych ścian. Dziś - dzięki możliwościom cyfrowego nadruku i jakości płótna canvas – można stworzyć wspaniałe obrazy na płótnie, które z jeden strony wyglądają jak tradycyjny obraz, z drugiej zaś jakość wzoru nie odbiega niczym od jakości fotografii.

więcej
Obrazy na szkle - nowa forma dekoracji
15.03.2018

Artykułów dekoracyjnych na rynku jest coraz więcej. Są coraz piękniejsze, bardziej pomysłowe i interesujące. Projektanci zaskakują  nas nie tylko nowymi wzorami, fakturami, łączeniem barw czy stylów. Co równie ważne wprowadzą również nowe formy dekoracji. Jedną z nich są obrazy na szkle.

więcej
Kuchnia w szklanych panelach
15.03.2018

Panele szklane do kuchni to alternatywa dla kafelków na ścianę, które jeszcze do niedawna królowały w naszych domach. Dziś panele kuchenne z powodzeniem walczą o miano najpopularniejszej dekoracji kuchennej.

więcej