1. /
  2. Dla Klientów
  3. /
  4. Blog
  5. /
  6. Inspiracje

Reprodukcja obrazów na płótnie - dzieła znanych malarzy w nowoczesnym wydaniu

reprodukcje obrazów na płótnie

Zakup wysokiej jakości reprodukcji na płótnie to świetny sposób na uzyskanie wyglądu drogiego oryginału bez ponoszenia wysokich kosztów. Obrazy reprodukcje mogą być używane w każdym pomieszczeniu i można z nich stworzyć galerie ścienne pasujące do każdego gustu.

Czym są obrazy drukowane na płótnie?

Technika reprodukcji obrazów znanych malarzy została stworzona z myślą o entuzjastach i miłośnikach sztuki wybitnej, która miała i ma znaczący wpływ na rozwój sztuki współczesnej. Reprodukcje obrazów na płótnie to rzetelne kopie barw oraz szczegółów oryginalnych dzieł sztuki. Grafiki drukowane są na specjalnym tworzywie - canvas - co wpływa na nietuzinkowych charakter całej dekoracji. Nowoczesny, cyfrowy nadruk na płótnie pozwala na zakup do domu, biura bądź przestrzeni komercyjnej, dzieł najsłynniejszych artystów malarzy. Wybitne pejzaże, portrety bądź obrazy martwa natura będą elegancko prezentować się na każdej ścianie, dodając unikatowej atmosfery do wnętrz zaprojektowanych a w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Najsłynniejsze reprodukcje obrazów na płótnie w naszym sklepie

Leonardo da Vinci, Van Gogh, a może Monet? Obrazy słynnych malarzy mogą już dziś zagościć w Twoim domu! Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego, w naszym sklepie znajdziesz kolekcję najpopularniejszych obrazów wielkich mistrzów. Wybieraj spośród popularnych dzieł impresjonistów, obrazów renesansowych bądź z czasów secesji. W naszym asortymencie znajdują się m.in. reprodukcje dzieł sztuki na płótnie canvas:

  • Ostatnia wieczerza - Leonardo da Vinci - malowidło ścienne zostało wykonane w refektarzu klasztoru Dominikanów w Mediolanie. Da Vinvi ukończył go w 1498 r.;
  • Narodziny Venus - Sandro Botticelli - obraz o legendzie bogini Wenus, która zstąpiła z nieba, aby stać się śmiertelnikiem. Powstał na zamówienie Lorenzo di Pierfrancesco de' Medici, arystokraty o ambicjach politycznych. Dzieło jest tradycyjnie datowane na drugi pobyt Botticellego w Rzymie, około 1482-3. Zostało wykonane dla jednej z wielu willi, należącej do Lorenzo;
  • Irysy - Vincent van Gogh - Obraz olejny namalowany w 1889 roku podczas pobytu Van Gogha w szpitalu psychiatryczny. Malując ten obraz Van Gogh inspirował się japońską sztuką malarską Ukiyo-e;

reprodukcje obrazów

reprodukcja obrazu na płótnie

 • Gwiaździsta noc - Vincent van Gogh - ten doskonały przykład malarstwa postimpresjonistycznego powstał w czerwcu 1889 rok, podczas pobytu Vincenta na dobrowolnej terapii psychiatrycznej;
 • Wierzby - Claude Monet - Obraz został namalowany w szczytowym okresie artystycznej kariery Moneta i jest obecnie wystawiany w Musée d'Orsay w Paryżu;
 • Kąpiący się - Paul Cézanne - Seria obrazów, które przedstawiają kąpiących się, mocno wpłynęła na przedstawienie aktu w sztuce - bardziej niż jakiekolwiek inne prace od czasów renesansu. Obrazy Cézanne wpłynęły nie tylko na przedstawienie postaci ludzkiej, ale również na różne style artystyczne jak fowizm i kubizm czy też np. abstrakcję geometryczną i organiczną.
 • Dziecko (kołyska) - Gustav Klimt - Klimt zaczął malować ten kolorowy obraz w 1917 roku. Styl dzieła był nowym podejściem, w które zagłębił się Klimt, odchodząc od techniki portretów, które zwykle malował - artysta musiał znaleźć odpowiedni kąt, aby namalować dziecko tak, aby zaakcentować jego formę i dopełnić cały obraz.
 • Dwie kobiety - Paul Gaugui - Dzieło powstało w 1901 roku. Gauguin oparł tę niesamowitą kompozycję na fotografii dwóch kobiet siedzących obok siebie na werandzie domu.
 • Stworzenie Adama - Michał Anioł -Obraz jest doskonałym przykładem interakcji designu i sztuki. Kiedy powstawał nie był postrzegany jako arcydzieło, ale obecnie jest uważany za jeden z najbardziej kultowych dzieł wszechczasów. Na swoim obrazie Michał Anioł przedstawił scenę z opowieści z Księgi Rodzaju, w której Bóg w prostej szacie i sandałach stwarza Adama. Obraz pokazuje również, w jaki sposób Michał Anioł po mistrzowsku wykorzystał perspektywę, aby stworzyć głębię swojej pracy, nadając temu dziełu niemal trójwymiarową jakość.
 • Dziewczyna z perłą - Johannes Vermeer - obraz uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa. Nazywany Mona Lisą północy znajduje się obecnie w muzeum Mauritshuis w Hadze.

dziewczyna z perłą reprodukcja

Szeroki wybór reprodukcji światowego malarstwa pozwoli na udekorowanie każdego wnętrza. Wysokiej jakości produkty - reprodukcje - z naszej kolekcji na długo zagoszczą na ścianach naszych klientów. W razie zapotrzebowania na inne znane obrazy, istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia.

Czytaj także:
Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza
13.09.2022

Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza

Zastosowanie luster ozdobnych stało się bardziej popularne w ciągu ostatniej dekady, ponieważ mogą one stanowić ciekawy sposób na dodanie faktury i koloru do pomieszczenia. Można ich używać na wiele sposobów, od prostego akcentu po metamorfozę całego wnętrza. Mogą zawisnąć na ścianach, zostać przyklejone na drzwi lub postawione na regale. W naszym mini przewodniku podpowiadamy jak znaleźć idealne lustro do domu.

więcej
Jak dobrać dekoracje na półki w salonie? Pomysły na udany projekt
05.08.2022

Jak dobrać dekoracje na półki w salonie? Pomysły na udany projekt

Półki w salonie warto tak zaprojektować, aby były dla nas zarówno funkcjonalne jak i poprawiały ogólny wygląd salonu. Zobacz nasze pomysły na dekoracje regałów, które pomogą Ci zamienić pustą przestrzeń w starannie dobrany element aranżacji.

więcej
Elegancki wystrój kuchni, czyli biała kuchnia z drewnianym blatem
12.07.2022

Elegancki wystrój kuchni, czyli biała kuchnia z drewnianym blatem

Klasyczna biała kuchnia to trend w projektowaniu kuchni, który istnieje od lat. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieć czystą i prostą aranżację. Kolor biały jest lekki, przewiewny i uspokajający. Białe kuchnie są zwykle łączone z powierzchniami drewnianymi lub drewnopodobnymi, ponieważ dobrze się uzupełniają.

więcej
Sypialnia na poddaszu - pomysły na urządzenie pokoju ze skosami
08.06.2022

Sypialnia na poddaszu - pomysły na urządzenie pokoju ze skosami

Nie ma lepszego miejsca na ucieczkę od zgiełku świata niż własna sypialnia, a poddasze może być idealnym miejscem na jej aranżację! Tą zazwyczaj niewykorzystaną część domu, można wspaniale przekształcić w wygodną przestrzeń życiową. Oto kilka pomysłów na dekorację poddasza, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie własnego projektu sypialni.

więcej