1. /
  2. Dla Klientów
  3. /
  4. Blog
  5. /
  6. Inspiracje

Reprodukcja obrazów na płótnie - dzieła znanych malarzy w nowoczesnym wydaniu

reprodukcje obrazów na płótnie

Zakup wysokiej jakości reprodukcji na płótnie to świetny sposób na uzyskanie wyglądu drogiego oryginału bez ponoszenia wysokich kosztów. Obrazy reprodukcje mogą być używane w każdym pomieszczeniu i można z nich stworzyć galerie ścienne pasujące do każdego gustu.

Czym są obrazy drukowane na płótnie?

Technika reprodukcji obrazów znanych malarzy została stworzona z myślą o entuzjastach i miłośnikach sztuki wybitnej, która miała i ma znaczący wpływ na rozwój sztuki współczesnej. Reprodukcje obrazów na płótnie to rzetelne kopie barw oraz szczegółów oryginalnych dzieł sztuki. Grafiki drukowane są na specjalnym tworzywie - canvas - co wpływa na nietuzinkowych charakter całej dekoracji. Nowoczesny, cyfrowy nadruk na płótnie pozwala na zakup do domu, biura bądź przestrzeni komercyjnej, dzieł najsłynniejszych artystów malarzy. Wybitne pejzaże, portrety bądź obrazy martwa natura będą elegancko prezentować się na każdej ścianie, dodając unikatowej atmosfery do wnętrz zaprojektowanych a w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Najsłynniejsze reprodukcje obrazów na płótnie w naszym sklepie

Leonardo da Vinci, Van Gogh, a może Monet? Obrazy słynnych malarzy mogą już dziś zagościć w Twoim domu! Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego, w naszym sklepie znajdziesz kolekcję najpopularniejszych obrazów wielkich mistrzów. Wybieraj spośród popularnych dzieł impresjonistów, obrazów renesansowych bądź z czasów secesji. W naszym asortymencie znajdują się m.in. reprodukcje dzieł sztuki na płótnie canvas:

  • Ostatnia wieczerza - Leonardo da Vinci - malowidło ścienne zostało wykonane w refektarzu klasztoru Dominikanów w Mediolanie. Da Vinvi ukończył go w 1498 r.;
  • Narodziny Venus - Sandro Botticelli - obraz o legendzie bogini Wenus, która zstąpiła z nieba, aby stać się śmiertelnikiem. Powstał na zamówienie Lorenzo di Pierfrancesco de' Medici, arystokraty o ambicjach politycznych. Dzieło jest tradycyjnie datowane na drugi pobyt Botticellego w Rzymie, około 1482-3. Zostało wykonane dla jednej z wielu willi, należącej do Lorenzo;
  • Irysy - Vincent van Gogh - Obraz olejny namalowany w 1889 roku podczas pobytu Van Gogha w szpitalu psychiatryczny. Malując ten obraz Van Gogh inspirował się japońską sztuką malarską Ukiyo-e;

reprodukcje obrazów

reprodukcja obrazu na płótnie

 • Gwiaździsta noc - Vincent van Gogh - ten doskonały przykład malarstwa postimpresjonistycznego powstał w czerwcu 1889 rok, podczas pobytu Vincenta na dobrowolnej terapii psychiatrycznej;
 • Wierzby - Claude Monet - Obraz został namalowany w szczytowym okresie artystycznej kariery Moneta i jest obecnie wystawiany w Musée d'Orsay w Paryżu;
 • Kąpiący się - Paul Cézanne - Seria obrazów, które przedstawiają kąpiących się, mocno wpłynęła na przedstawienie aktu w sztuce - bardziej niż jakiekolwiek inne prace od czasów renesansu. Obrazy Cézanne wpłynęły nie tylko na przedstawienie postaci ludzkiej, ale również na różne style artystyczne jak fowizm i kubizm czy też np. abstrakcję geometryczną i organiczną.
 • Dziecko (kołyska) - Gustav Klimt - Klimt zaczął malować ten kolorowy obraz w 1917 roku. Styl dzieła był nowym podejściem, w które zagłębił się Klimt, odchodząc od techniki portretów, które zwykle malował - artysta musiał znaleźć odpowiedni kąt, aby namalować dziecko tak, aby zaakcentować jego formę i dopełnić cały obraz.
 • Dwie kobiety - Paul Gaugui - Dzieło powstało w 1901 roku. Gauguin oparł tę niesamowitą kompozycję na fotografii dwóch kobiet siedzących obok siebie na werandzie domu.
 • Stworzenie Adama - Michał Anioł -Obraz jest doskonałym przykładem interakcji designu i sztuki. Kiedy powstawał nie był postrzegany jako arcydzieło, ale obecnie jest uważany za jeden z najbardziej kultowych dzieł wszechczasów. Na swoim obrazie Michał Anioł przedstawił scenę z opowieści z Księgi Rodzaju, w której Bóg w prostej szacie i sandałach stwarza Adama. Obraz pokazuje również, w jaki sposób Michał Anioł po mistrzowsku wykorzystał perspektywę, aby stworzyć głębię swojej pracy, nadając temu dziełu niemal trójwymiarową jakość.
 • Dziewczyna z perłą - Johannes Vermeer - obraz uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa. Nazywany Mona Lisą północy znajduje się obecnie w muzeum Mauritshuis w Hadze.

dziewczyna z perłą reprodukcja

Szeroki wybór reprodukcji światowego malarstwa pozwoli na udekorowanie każdego wnętrza. Wysokiej jakości produkty - reprodukcje - z naszej kolekcji na długo zagoszczą na ścianach naszych klientów. W razie zapotrzebowania na inne znane obrazy, istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia.

Czytaj także:
Sypialnia rustykalna - pomysły, które zainspirują Cię do odświeżenia Twojego pokoju!
11.05.2022

Sypialnia rustykalna - pomysły, które zainspirują Cię do odświeżenia Twojego pokoju!

Chcesz wprowadzić rustykalne pomysły do swojej sypialni? Wybraliśmy najważniejsze cechy rustykalnego wystroju specjalnie dla Ciebie. Te pomysły sprawią, że Twoje wnętrze będzie jednocześnie ciepłe i przytulne - jak na wiejski styl przystało.

więcej
Jak udekorować swój dom w stylu miejskiej dżungli? Urban jungle bez tajemnic
01.04.2022

Jak udekorować swój dom w stylu miejskiej dżungli? Urban jungle bez tajemnic

Urban jungle to styl, który często zawiera naturalny i organiczny wygląd, z kolorowymi akcentami i fajną atmosferą. Miejską dżunglę charakteryzuje obfitość wykorzystania zieleni, ale nie tylko w postaci roślin, ale także przy użyciu elementów dekoracyjnych.

więcej
Home office - 5 sposobów na urządzenie domowego biura
04.03.2022

Home office - 5 sposobów na urządzenie domowego biura

W przypadku home office mamy możliwość nadania pomieszczeniu o wiele więcej osobistego charakteru. Warto zadbać, aby w naszym otoczeniu znalazły się rzeczy, które przynoszą nam radość i inspirują. Biuro ma być funkcjonalne, ale o wiele lepiej pracuje się w miejscu, gdzie widoczna jest nasza osobowość. 

więcej
Kuchnia w stylu nowojorskim - industrializm w subtelnym wydaniu
14.01.2022

Kuchnia w stylu nowojorskim - industrializm w subtelnym wydaniu

Mówi się, że kuchnia w stylu nowojorskim pojawiła się pod koniec XIX wieku, kiedy ludzie zaczęli przenosić się do mieszkań w dużych miastach. Te kuchnie zostały zbudowane z myślą o wygodzie i wydajności. Kuchnia nowojorska jest praktyczna - zawiera wszystkie niezbędne elementy, ale też bardzo elegancka - jak na nowojorski styl przystało.

więcej