/ Dla Klientów / Blog / Łazienka

Dekoracje w łazience

Mało kto zastanawia się nad dodatkową dekoracją łazienki, zwłaszcza dekoracjami ściennymi. Najczęściej elementy wyposażenia jak płytki na podłodze i ścianach, elementy armatury sanitarnej, oświetlenie, lustra - to wszystko tworzy pewną całość, która powinna się dobrze komponować i tworzyć właściwy, zaplanowany wystrój. W łazience jednak z powodzeniem można stosować także dodatkowe ozdoby jak obrazy, naklejki czy fototapety. Stosowanie produktów odpornych na zwiększoną wilgotność pozwoli cieszyć się nowym wystrojem przez długie lata. W tym dziale podpowiadamy w jaki sposób można skutecznie odmienić oblicze swojej łazienki. Zapraszamy.

04.08.2020

Szukasz łatwego sposobu, żeby nadać swojej łazience nowy wygląd, ale wolisz uniknąć mozolnego skuwania starych płytek? Czasem wystarczy naprawdę niewiele, żeby dodać pomieszczeniu ciekawy charakter… W niniejszym artykule wymienimy kilka ciekawych rozwiązań, które odświeżą oraz nadadzą oryginalny charakter Twojej łazience!

więcej
16.12.2019

Czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób można ozdobić drzwi do łazienki? Nie jest to łatwe zadanie – to miejsce, w którym wysoka temperatura i wilgoć działają nieustannie. Dlatego z pewnością większość z Was dziwi się słysząc, że istnieją efektowne naklejki na drzwi do łazienki.

więcej