/ Dla Klientów / Blog / Salon

Dekoracje w salonie

Dekoracja salonu to jedno z najważniejszych wyzwań i zadań jakie stawiamy sobie podczas procesu aranżacji naszych mieszkań i domów. Salon jest miejscem reprezentatywnym, to w nim zwykle toczy się życie towarzyskie rodziny, w salonie przebywamy sporą część czasu podczas dnia, wypoczywamy, oglądamy TV, słuchamy muzyki. Stąd tak duża uwaga poświęcana jest na jego wystrój, dobór elementów, mebli, akcesoriów wyposażenia. Chcemy w tym miejscu pokazać jak z naszej perspektywy można dekorować i aranżować salon. Zapraszamy do lektury artykułów, które mamy nadzieje pomogą Ci w tym trudnym, ale z pewnością miłym procesie dekoracji salonu.

19.05.2021

Marzysz o wnętrzu zachowanym w duchu prostoty i komfortu prowincji? Chcesz, aby Twój dom odzwierciedlał wiejskie uroki życia oraz estetykę i elegancję francuskiego domu? Pokażemy Ci, jak urządzić salon, aby można było w nim poczuć odrobinę malowniczego prowansalskiego stylu.

więcej
16.03.2021

Obrazy na ścianę to modny i nowoczesny dodatek do wystroju wnętrz. Warto je wykorzystać w codziennej stylizacji salonu i sypialni. Jaki motyw rodzaj i rozmiar obrazu sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Czego unikać, co będzie modne w tym sezonie?

więcej
11.02.2021

Fotoobrazy należą do jednych z najchętniej kupowanych dekoracji wystroju wnętrz. Są oryginalne, a dzięki nadrukowi w wysokiej jakości stają się przepiękną ozdobą sypialni czy salonu.

więcej
07.12.2020

Aranżując swoje wnętrza, poszukujemy przede wszystkim połączenia funkcjonalności z estetyką. Coraz popularniejszym rozwiązaniem w mieszkaniach, które idą z duchem czasu, jest salon z aneksem kuchennym – tego rodzaju projekt łączy w sobie te dwie pożądane cechy. W dzisiejszym artykule przytoczymy najciekawsze rozwiązania i wskazówki, dotyczące tego jak urządzić salon z kuchnią. 

więcej
06.10.2020

Kiedyś obrazy kojarzyły się wyłącznie z wysoką sztuką, a obecnie są jednymi z najchętniej wykorzystywanych elementów dekoracyjnych, które z łatwością można dopasować do różnych aranżacji. Nie bez znaczenia są również ramy – obraz na płótnie oprawiony w ramę, która jest dobrze dopasowana do wnętrza, to modny i stylowy dodatek, którym można podbić całą aranżację.

więcej
08.05.2020

W czasach siedzenia w domu, nie tylko dzieciom się nudzi. Obecnie mija już drugi miesiąc, sytuacja nadal jest niepewna, a końca nie widać. Co zrobić z tym wolnym czasem? Wielu z Was szuka w Internecie inspiracji do kuchni, salonu czy sypialni. To bardzo dobry moment, by włożyć wysiłek w odświeżenie wnętrz.

więcej
18.02.2020

Wiosna to pora roku, która jest wyczekiwana bardziej niż pierwszy śnieg. Trudno się dziwić, po braku prawdziwej zimy, pokładamy nadzieję w świeżej energii, która pobudzi nas do kreatywnego działania. Wiosenną energię warto wprowadzić także do wnętrz.

więcej
21.06.2018

Jak powszechnie wiadomo, znaczna większość dzieł architektonicznych, które znamy z przeszłości, mieściła się w wąskim zakresie różnorodności. W większości były to obronne zamki i kasztele, arystokratyczne rezydencje oraz budynki o tematyce sakralnej.

więcej