/ Dla Klientów / Blog

Blog Tulup.pl strona 4

27.06.2019

Nowoczesne dekoracje domu przy pomocy szklanych paneli kuchennych

Dekorowanie kuchni bardzo często bywa dla nas skomplikowane. Na ograniczonej przestrzeni musimy zadbać o to, by kolor oraz materiały były odpowiednie. Nie chcemy przecież popełnić błędu kreując tak ważne dla nas wnętrze.
Ze względu na czynności jakie wykonujemy w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę i wilgoć.

więcej
13.05.2019

Wiosna w aranżacji wnętrz

Wiosna to pora roku, której nie sposób nie lubić. Wraz z przypływem sił witalnych stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Wszystko wydaje nam się prostsze i bardziej realne. Nie przerażają nas nawet porządki, przypisane do tej pory roku. Zwłaszcza, że często stają się pretekstem do odmienienia wnętrza. Już kilka energetycznych detali w mieszkaniu jest w stanie wprowadzić nas w lepsze samopoczucie.

więcej
11.04.2019

Wielkanoc na szkle - nowoczesne ozdoby wielkanocne

Nie każda dekoracja musi zdobić wnętrze przez cały rok. Poza detalami sezonowymi atrakcyjnie prezentują się również niebanalne ozdoby świąteczne. Ich żywot jest krótki, zwykle trwa kilka dni lub tygodni. Motywy wielkanocne wyjątkowo szlachetnie prezentują się w wersji obrazu na szkle. To trwała dekoracja, którą można wykorzystać przez szereg lat z różnymi dodatkami. Nadaje się do wnętrz mieszkalnych, jak również innych, o charakterze użytkowym.

więcej
03.04.2019

Akrylowa wiosna - ścienne dekoracje wiosenne, które rozświetlą wnętrza

 

Obrazy akrylowe stanowią uniwersalną dekoracje do wnętrz. To ozdoba, która w kilka chwil odmieni charakter pomieszczenia. Wśród propozycji obrazów akrylowych wiele z nich doskonale nadaje się do aranżacji wiosennych. Kwiaty lub motywy z soczystą zielenią w tle nadają się do każdego pomieszczenia od salonu po jadalnię oraz sypialnię. Przykuwają wzrok, odprężają, przenoszą nasze myśli na łono budzącej się do życia natury.

 

więcej
30.01.2019

Pomysły na odnowienie kuchni - szklane panele kuchenne

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zadbać o wygląd swojej kuchni? Jaki styl będzie odpowiedni? Jakie kolory dobrać? Jak szklany panel kuchenny wpływać może na twoje życie codzienne? W naszej galerii paneli kuchennych na szkle znaleźć można wiele różnych motywów, które na pewno wzbogacą wygląd twojej kuchni.

więcej
28.12.2018

Dom Zimą - obrazy akrylowe

Obrazy akrylowe o tematyce potrawy i napoje to dekoracja wręcz stworzona do pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, jadalnia, a nawet sypialnia. Nasze jednokolorowe ściany z łatwością możemy ozdobić kuchennymi motywami, które przedstawione na obrazach z akrylu wzbogacą wygląd kuchni i nadadzą jej znacznie więcej dobrej energii.

więcej
27.11.2018

Potrawy i napoje na szklanych kuchennych deskach

Deski do krojenia mogą zostać przyozdobione o wiele ciekawych wzorów. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziś kategorię "potrawy i napoje", która świetnie nada się na szklane deski do kuchni.
Kolorowa deska do krojenia we wzory potraw i napojów to wspaniały pomysł na urozmaicenie nie tylko naszego kuchennego blatu, ale i całego wnętrza kuchni.

 

więcej
26.10.2018

Dekoracje ścienne do firmy, biura - najpopularniejsze motywy

 

Obrazy na szkle odznaczają się wyjątkową czystością i elegancją. Błyszczące szkło i minimalistyczna oprawa tworzą razem wyjątkową ścienną dekorację. Dzięki swojej prezencji dobrze podkreślają profesjonalizm i nowoczesność danej firmy lub biura. Właśnie nowoczesny design jaki tworzą szklane dekoracje jest jedną z wielu podstawowych zalet tego typu obrazów.

 

więcej
16.10.2018

Motywy religijne i świąteczne na płótnie canvas

 

Obrazy drukowane na płótnie canvas z tematyką religijną i świąteczną to pomysł nie tylko na okazjonalne, ale i stałe, nostalgiczne dekoracje ścian w naszych domach. Dekoracje, które wieszamy i których używamy kilka razy w roku, lub przez cały rok.

 

więcej