1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog

Blog Tulup.pl strona 3

Fototapety 3D - zmień wnętrze pokoju z pomocą obrazu
15.07.2020

Fototapety 3D cieszą się ogromną popularnością. Są idealnym sposobem na to, by szybko odmienić wnętrze i sprawić, by nabrało zupełnie nowego stylu. Dlaczego warto je kupować i jak można wykorzystać fototapety 3D?

 

 

 

Tapety do pokoju dla dzieci i młodzieży - idealny sposób na szybką i efektowną dekorację wnętrza!
01.07.2020

Tapety i fototapety do pokoju dziecięcego cieszą się ogromną popularnością. To świetny sposób na udekorowanie wnętrza w zgodzie z charakterem i zainteresowaniami, stworzenie przytulnej przestrzeni pełnej dobrego stylu. A co wybrać – fototapety na wymiar czy lepiej tapety 3D dla dzieci do pokoju? Tak naprawdę każda decyzja będzie dobra, bo każda dekoracja stworzy wyjątkowy klimat.

więcej
5 pomysłów na letnią dekorację wnętrza
21.05.2020

Lato już niedaleko, choć w tym roku będzie wyglądało inaczej niż do tej pory. Miejmy nadzieję, że ciepłych dni nie zabraknie, ale większość z nas spędzi wymarzone wakacje pod chmurką we własnym ogrodzie. Jak urozmaicić sobie ten letni czas? Poznajcie 5 pomysłów na letnią dekorację wnętrza.

więcej
Nowoczesne aranżacje w szarym kolorze
08.05.2020

Szarość niejedno ma imię. Zaskoczony? Popiel, melanż, srebro, siwy – to tylko kilka z wielu odcieni i określeń tego ponadczasowego i eleganckiego koloru. Szare dodatki pasują do każdego wnętrza i sprawiają, że pomieszczenie nabiera niesamowitego charakteru. Może to być wszystko – poduszki, obrazy szklane, wazony, fototapeta, obrus, doniczki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

więcej
Dekoracje ścienne dla dzieci z motywem zwierzęcym
08.05.2020

Jak szybko i bez wysiłku zmienić coś w pokoju dziecka? Pomocne będą dekoracje ścienne z motywem zwierzęcym. Ozdoby ścienne przedstawiające zwierzęta nie tylko zmienią pokój Twojego dziecka w inspirowaną naturą magiczną krainę, ale również rozbudzą jego naturalną ciekawość świata.

więcej
5 najpopularniejszych fototapet do salonu
08.05.2020

W czasach siedzenia w domu, nie tylko dzieciom się nudzi. Obecnie mija już drugi miesiąc, sytuacja nadal jest niepewna, a końca nie widać. Co zrobić z tym wolnym czasem? Wielu z Was szuka w Internecie inspiracji do kuchni, salonu czy sypialni. To bardzo dobry moment, by włożyć wysiłek w odświeżenie wnętrz.

więcej
Dekoracje wielkanocne w nowoczesnym wydaniu
03.04.2020

Święta wielkanocne to cudowny czas. Kojarzą się z nowym początkiem, wiosną i nadzieją. Z tego powodu narodziła się tradycja, aby z okazji Wielkiej Nocy przystrajać domy, mieszkania, a nawet miejsca pracy. Jesteśmy zdania, że to uroczy zwyczaj. Zajączki, baranki, jajka – te oraz wiele innych motywów nastrajają pozytywnie, budują świąteczną atmosferę i nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

więcej
Sposób na łatwe odnowienie starych drzwi - DIY
20.03.2020

Formuła DIY (skrót z ang. do it yourself) zyskuje na popularności w dobie oddolnych ruchów ekologicznych oraz mody na bycie „zero waste”. Zamiast wyrzucać stare rzeczy, dajmy im nowe życie, własnoręcznie je odświeżając. 

więcej
Nowoczesne zegary ścienne
06.03.2020

Zegary ścienne to modny i użyteczny dodatek, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i dodaje uroku wnętrzom. Zegary w domach są obecne od wielu lat, zmienia się jedynie forma i materiał, z jakiego są wykonane. Dlaczego tak chętnie wybieramy je do naszych domów?

więcej