1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Biuro

Dekoracje w biurze

Nie tylko mieszkania są przestrzenią, w której chcemy się czuć dobrze i sprawić, aby ładnie się prezentowały. Bardzo dużo czasu każdego dnia przebywamy także w pracy, w biurze i choć są to przestrzenie, które zwykle dekoruje się w znacznie mniejszym stopniu, nie znaczy, że mamy całkowicie zapomnieć o tym elemencie. Biura, czyli miejsca naszej pracy także wymagają odpowiedniego podejścia do kwestii dekoracji ściennych - choćby symbolicznych. Przestrzenie biurowe to zwykle przestronne pokoje, które wyposażone są w funkcjonalne wyposażenie i przedmioty, służące wykonywaniu pracy. Dlatego tym bardziej, w takich surowych miejscach, warto wprowadzić powiew świeżości i ciekawego klimatu. Zadbajmy o swoje biurowe przestrzenie - zapoznaj się z naszymi propozycjami odświeżenia firmowych pomieszczeń.

Obrazy z mchu - odkrywanie piękna natury
03.07.2023

Obrazy z mchu - odkrywanie piękna natury

Artyści nieustannie poszukują unikalnych i urzekających mediów, aby wyrazić swoją wyobraźnię i wywołać emocje u odbiorców. Jednym z takich mediów, które zyskało popularność w ostatnich latach, jest sztuka tworzona przy użyciu mchu (chrobotek reniferowy). Ta intrygująca forma sztuki wykorzystuje naturalne piękno mchu do tworzenia oszałamiających, organicznych arcydzieł, które tchną życie w każdą przestrzeń.

więcej
Zasady feng shui w projektowaniu wnętrz - proste sposoby na ich wykorzystanie
20.06.2023

Zasady feng shui w projektowaniu wnętrz - proste sposoby na ich wykorzystanie

Feng shui jest potężnym narzędziem, które może poprawić harmonię i równowagę w przestrzeni. W tym artykule przyjrzymy się podstawowym zasadom feng shui i sposobom ich wykorzystania do stworzenia harmonijnej przestrzeni życiowej.

więcej
Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza
13.09.2022

Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza

Zastosowanie luster ozdobnych stało się bardziej popularne w ciągu ostatniej dekady, ponieważ mogą one stanowić ciekawy sposób na dodanie faktury i koloru do pomieszczenia. Można ich używać na wiele sposobów, od prostego akcentu po metamorfozę całego wnętrza. Mogą zawisnąć na ścianach, zostać przyklejone na drzwi lub postawione na regale. W naszym mini przewodniku podpowiadamy jak znaleźć idealne lustro do domu.

więcej
Home office - 5 sposobów na urządzenie domowego biura
04.03.2022

Home office - 5 sposobów na urządzenie domowego biura

W przypadku home office mamy możliwość nadania pomieszczeniu o wiele więcej osobistego charakteru. Warto zadbać, aby w naszym otoczeniu znalazły się rzeczy, które przynoszą nam radość i inspirują. Biuro ma być funkcjonalne, ale o wiele lepiej pracuje się w miejscu, gdzie widoczna jest nasza osobowość. 

więcej
Dekoracje ścienne do firmy, biura - najpopularniejsze motywy
26.10.2018

Dekoracje ścienne do firmy, biura - najpopularniejsze motywy

 

Obrazy na szkle odznaczają się wyjątkową czystością i elegancją. Błyszczące szkło i minimalistyczna oprawa tworzą razem wyjątkową ścienną dekorację. Dzięki swojej prezencji dobrze podkreślają profesjonalizm i nowoczesność danej firmy lub biura. Właśnie nowoczesny design jaki tworzą szklane dekoracje jest jedną z wielu podstawowych zalet tego typu obrazów.

 

więcej