/ Dla Klientów / Blog / Biuro

Dekoracje ścienne do firmy, biura - najpopularniejsze motywy

Motywy z kategorii business idealnie prezentują się na obrazach na szkle. Ta ciekawa opcja dekoracji świetnie pasuje w biurach, placówkach banków, firm ubezpieczeniowych i innych instytucji finansowych.

Obrazy na szkle odznaczają się wyjątkową czystością i elegancją. Błyszczące szkło i minimalistyczna oprawa tworzą razem wyjątkową ścienną dekorację. Dzięki swojej prezencji dobrze podkreślają profesjonalizm i nowoczesność danej firmy lub biura. Właśnie nowoczesny design jaki tworzą szklane dekoracje jest jedną z wielu podstawowych zalet tego typu obrazów.

Równie dobrze na szklanych obrazach prezentuje się tematyka rozwoju i motywacji. Takie szklane obrazy do biura będą również podkreślały nowoczesność oraz innowacyjne podejście firmy do adaptacji biura i rozwoju pracownika.
1. OBRAZ NA SZKLE WYZWANIE W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM, POJEDYNEK, BIZNES
Obraz ten zapewni nam wiele przemyśleń dotyczących naszego biznesu, czy też kariery zawodowej. Uspokajające wody i niebo, oraz dwoje ludzi na osobnych wyspach z drzewem w kształcie puzzli. Wybór przeznaczony zdecydowanie dla lubiących przemyślenia.


2. OBRAZ NA SZKLE BIZNESMEN Z RAKIETĄ, WYKRES, ZARABIANIE
Ów szklana dekoracja pokazuje nam rakietowy wzrost. Może skojarzyć nam się z rozwojem osobistym czy też rozwojem naszej kariery i wzrostem pensji. Ciężko nie uznać go za obraz motywacyjny.


3. OBRAZ NA SZKLE AMERYKAŃSKIE BANKNOTY, PIENIĄDZE, DOLARY
Ten interesujący obraz ze szkła przedstawia amerykańskie banknoty. Jeśli lubimy mieć pieniądze bądź po prostu nas interesują, jest to motyw dekoracji ściennej dla nas.


Więcej obrazów na szkle z motywem biznesu i motywacji znaleźć można tutaj, w naszej galerii szklanych dekoracji.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Nowoczesne aranżacje w szarym kolorze

Zegary ścienne - szklane czy tradycyjne?

Malarstwo i sztuka w formie nadruku cyfrowego na płótnie

Fotoobrazy na płótnie - niesamowite budowle

Czytaj także:
13.11.2020

Wprowadzasz się do mieszkania, w którym wielkie sny mają zostać zamknięte w wąskich ścianach? Bez nerwów! Podpowiemy Ci, jak urządzić małą sypialnię w niekonwencjonalnym stylu. Doradzimy, po co warto sięgnąć i czego zdecydowanie nie robić. Będzie krótko i treściwie – o zasypianiu podczas czytania nie ma mowy!

więcej
06.10.2020

Kiedyś obrazy kojarzyły się wyłącznie z wysoką sztuką, a obecnie są jednymi z najchętniej wykorzystywanych elementów dekoracyjnych, które z łatwością można dopasować do różnych aranżacji. Nie bez znaczenia są również ramy – obraz na płótnie oprawiony w ramę, która jest dobrze dopasowana do wnętrza, to modny i stylowy dodatek, którym można podbić całą aranżację.

więcej
23.09.2020

Najmując pokój lub mieszkanie, staramy się znaleźć optymalne warunki do życia. Zwracamy uwagę na niewielki czynsz, dogodną lokalizację, rodzaj ogrzewania, jednak niestety często estetyka wynajmowanego lokum zostaje zepchnięta na plan drugi.

więcej
04.08.2020

Codzienne zwykłe zabrudzenia, osadzający się kurz, odciski palców dzieci czy pryskająca ciecz – to wszystko może sprawić, że nasze obrazy nie będą prezentować się już tak pięknie jak kiedyś. Chcąc przywrócić im ich dawną świetność i blask, powinniśmy o nie właściwie zadbać.

więcej