1. /
  2. Dla Klientów
  3. /
  4. Blog
  5. /
  6. Kuchnia

Nowoczesne dekoracje domu przy pomocy szklanych paneli kuchennych

Dekorowanie kuchni bardzo często bywa dla nas skomplikowane. Na ograniczonej przestrzeni musimy zadbać o to, by kolor oraz materiały były odpowiednie. Nie chcemy przecież popełnić błędu kreując tak ważne dla nas wnętrze.

Ze względu na czynności jakie wykonujemy w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę i wilgoć.
Prostą oraz tanią opcją wzbogacenia kuchni będzie użycie szklanego panelu do kuchni w miejscu tradycyjnych kafelek.

panel do kuchni ziarna kawy rustykalne drewno


Sposób na szybką i efektowną dekorację w kuchni 

 • Możesz najpierw usunąć stare kafelki, chyba że powierzchnia jest wystarczająco płaska - wtedy możesz umieścić swój szklany panel bezpośrednio na nich.
 • Upewnij się, że wybrałeś panel kuchenny ze szkła, który kolorem pasować będzie do  wnętrza, lub dopasuj wygląd swojej kuchni tuż po tym, jak zamontujesz szklany panel.
 • Jeśli twoja akrylowa dekoracja została docięta do poprawnych wymiarów, zamontowanie jej powinno być zasadniczo proste.

Korzyści jakie przynosi szklany panel w kuchni

 • Szklany panel czyści się zdecydowanie łatwiej niż kafelki. Nie musimy także martwić się o nasze fugi i o ich przebarwienie. Akryl nie zachodzi także pleśnią.
 • Panel ścienny ze szkła to nowoczesna metoda na odświeżenie swojej kuchni, stylowa ścienna dekoracja która nada unikatowego blasku.
 • Użycie szklanej płyty do kuchni zajmie zdecydowanie mniej czasu niż ułożenie tradycyjnych kafelek.
 • Kolorowe kafelki potrafią być naprawdę drogie. Szklany panel ścienny daje nam szersze pole do popisu w tej samej, lub nawet niższej cenie.

Odnowienie swojej kuchni za pomocą szklanego panelu jest idealnym wyjściem jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu czasu oraz pieniędzy. To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że nigdy więcej nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnych kafelek.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Wzorzyste panele kuchenne - trendy 2020

Najlepsze pomysły na kuchenne dekoracje z okazji halloween

Biały czy czarny panel kuchenny?

Czytaj także:
Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu
11.07.2024

Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu

W tym artykule omówimy pięć kreatywnych wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować stylowy salon. Od eleganckich obrazów na szkle po wyjątkowe oświetlenie – te pomysły zainspirują entuzjastów designu do podniesienia poziomu swoich przestrzeni mieszkalnych.

więcej
Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły
04.06.2024

Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły

Witamy w świecie, w którym kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc harmonijną i rozległą przestrzeń, która sprzyja wspólnocie i nowoczesnemu życiu. Wyobraź sobie, że przygotowujesz pyszny posiłek, rozmawiając z rodziną lub przyjaciółmi wylegującymi się na sofie, lub mając oko na dzieci bawiące się w salonie - a wszystko to bez dzielących was ścian.

więcej
Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu
09.05.2024

Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu

W świecie Feng Shui lustra są magicznymi narzędziami, które mogą podwoić szczęście, pomnożyć bogactwo i rozjaśnić ducha. Ich odblaskowe powierzchnie służą nie tylko do podziwiania swojego wyglądu; posiadają one moc transformacji, która może wpływać na energię lub Chi w twoim domu.

więcej
Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń
12.04.2024

Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń

Salon rozwija się jako płótno osobistej ekspresji, miejsce spotkań, w którym dzieli się historie i pielęgnuje wspomnienia. Moc tapety w przekształcaniu tej przestrzeni jest nie do przecenienia. Nadaje ton, wpływa na nastrój i działa jako odzwierciedlenie osobistego stylu.

więcej