1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Kuchnia

Pomysły na odnowienie kuchni - szklane panele kuchenne

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zadbać o wygląd swojej kuchni? Jaki styl będzie odpowiedni? Jakie kolory dobrać? Jak szklany panel kuchenny wpływać może na twoje życie codzienne?
W naszej galerii paneli kuchennych na szkle znaleźć można wiele różnych motywów, które na pewno wzbogacą wygląd twojej kuchni.

obraz do domu z motywem mitologicznym

1. PANEL KUCHENNY WIEŚ, WIEJSKI KRAJOBRAZ, DZIEŁA SZTUKI, WIOSNA
Odprężający widok pięknej wsi. Lekko zachmurzone niebieskie niebo, białe chatki ze słomianymi dachami, jezioro, przy którym spacerują kaczki i zieleń wszędzie to tylko kilka rzeczy, które nadają temu obrazowi życia. Taki panel szklany znakomicie pasować będzie w przytulnych lub białych kuchniach.


2. PANEL KUCHENNY KWIATY OLEJNE, SZTUKA MALOWANIA, MALARSTWO
Kolorowe kwiaty malowane farbami olejnymi to jeden z najbardziej zachwycających motywów szklanych paneli kuchennych. Wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala na wykonanie nawet tak trudnego, kolorowego obrazu na panelu kuchennym ze szkła.


3. PANEL KUCHENNY ARCHANIOŁ MICHAŁ WALCZĄCY ZE SMOKIEM, GRAWERUNEK NAZARETAŃSKIEJ SZKOŁY
Archanioł Michał walczący ze Smokiem to ścienny panel, który dobrze wpasuje się głównie w tło kuchni białych oraz ciemnych. Znakomicie wykonana szklana płyta do kuchni wzbudzi podziw i zainteresowanie w każdym, kto na nią spojrzy.


Sprawdź naszą kolekcję paneli kuchennych na szkle.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Wzorzyste panele kuchenne - trendy 2020

Świąteczne dekoracje kuchenne

Pomysły na kuchenne ściany w październiku

Szklany panel do kuchni - nowoczesne dekoracje domu

Czytaj także:
Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu
11.07.2024

Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu

W tym artykule omówimy pięć kreatywnych wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować stylowy salon. Od eleganckich obrazów na szkle po wyjątkowe oświetlenie – te pomysły zainspirują entuzjastów designu do podniesienia poziomu swoich przestrzeni mieszkalnych.

więcej
Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły
04.06.2024

Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły

Witamy w świecie, w którym kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc harmonijną i rozległą przestrzeń, która sprzyja wspólnocie i nowoczesnemu życiu. Wyobraź sobie, że przygotowujesz pyszny posiłek, rozmawiając z rodziną lub przyjaciółmi wylegującymi się na sofie, lub mając oko na dzieci bawiące się w salonie - a wszystko to bez dzielących was ścian.

więcej
Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu
09.05.2024

Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu

W świecie Feng Shui lustra są magicznymi narzędziami, które mogą podwoić szczęście, pomnożyć bogactwo i rozjaśnić ducha. Ich odblaskowe powierzchnie służą nie tylko do podziwiania swojego wyglądu; posiadają one moc transformacji, która może wpływać na energię lub Chi w twoim domu.

więcej
Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń
12.04.2024

Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń

Salon rozwija się jako płótno osobistej ekspresji, miejsce spotkań, w którym dzieli się historie i pielęgnuje wspomnienia. Moc tapety w przekształcaniu tej przestrzeni jest nie do przecenienia. Nadaje ton, wpływa na nastrój i działa jako odzwierciedlenie osobistego stylu.

więcej