1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Pokój dziecięcy

Dekoracje w pokoju dziecięcym

Dekoracje w dziecięcym pokoju znacznie różnią się do tych stosowanych w pozostałych pomieszczeniach. Nasza kreatywność w trym zakresie powinna uwzględniać przede wszystkim potrzeby i upodobania naszych pociech, w przeciwieństwie do pozostałych części mieszkań, które kreujemy na podstawie własnych preferencji. Dlatego dekoracja dziecięcego pokoju nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem. Posiadamy swoje pomysły i koncepcje dekoracji dziecięcych pokoi, chętnie się nimi z Wami dzielimy. To miejsce całkowicie poświęcone jest wnętrzom, jakie szykujemy dla dzieci i młodzieży. 

Obrazy z mchu - odkrywanie piękna natury
03.07.2023

Obrazy z mchu - odkrywanie piękna natury

Artyści nieustannie poszukują unikalnych i urzekających mediów, aby wyrazić swoją wyobraźnię i wywołać emocje u odbiorców. Jednym z takich mediów, które zyskało popularność w ostatnich latach, jest sztuka tworzona przy użyciu mchu (chrobotek reniferowy). Ta intrygująca forma sztuki wykorzystuje naturalne piękno mchu do tworzenia oszałamiających, organicznych arcydzieł, które tchną życie w każdą przestrzeń.

więcej
Jesienny klimat w twoim wnętrzu!
13.10.2022

Jesienny klimat w twoim wnętrzu!

Jesień to czas zmian. Liście zaczynają zmieniać kolor, temperatury spadają, a my zaczynamy ekscytować się świętami. To także czas, kiedy chcemy dokonać zmian w naszych domach. Oto kilka wskazówek, jak stworzyć swój własny jesienny look w domu.

więcej
Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza
13.09.2022

Lustra dekoracyjne na ścianę - efektowna dekoracja wnętrza

Zastosowanie luster ozdobnych stało się bardziej popularne w ciągu ostatniej dekady, ponieważ mogą one stanowić ciekawy sposób na dodanie faktury i koloru do pomieszczenia. Można ich używać na wiele sposobów, od prostego akcentu po metamorfozę całego wnętrza. Mogą zawisnąć na ścianach, zostać przyklejone na drzwi lub postawione na regale. W naszym mini przewodniku podpowiadamy jak znaleźć idealne lustro do domu.

więcej
Jak oprawić obraz?
06.10.2020

Jak oprawić obraz?

Kiedyś obrazy kojarzyły się wyłącznie z wysoką sztuką, a obecnie są jednymi z najchętniej wykorzystywanych elementów dekoracyjnych, które z łatwością można dopasować do różnych aranżacji. Nie bez znaczenia są również ramy – obraz na płótnie oprawiony w ramę, która jest dobrze dopasowana do wnętrza, to modny i stylowy dodatek, którym można podbić całą aranżację.

więcej
Tapety do pokoju dla dzieci i młodzieży - idealny sposób na szybką i efektowną dekorację wnętrza!
01.07.2020

Tapety do pokoju dla dzieci i młodzieży - idealny sposób na szybką i efektowną dekorację wnętrza!

Tapety i fototapety do pokoju dziecięcego cieszą się ogromną popularnością. To świetny sposób na udekorowanie wnętrza w zgodzie z charakterem i zainteresowaniami, stworzenie przytulnej przestrzeni pełnej dobrego stylu. A co wybrać – fototapety na wymiar czy lepiej tapety 3D dla dzieci do pokoju? Tak naprawdę każda decyzja będzie dobra, bo każda dekoracja stworzy wyjątkowy klimat.

więcej
Dekoracje ścienne dla dzieci z motywem zwierzęcym
08.05.2020

Dekoracje ścienne dla dzieci z motywem zwierzęcym

Jak szybko i bez wysiłku zmienić coś w pokoju dziecka? Pomocne będą dekoracje ścienne z motywem zwierzęcym. Ozdoby ścienne przedstawiające zwierzęta nie tylko zmienią pokój Twojego dziecka w inspirowaną naturą magiczną krainę, ale również rozbudzą jego naturalną ciekawość świata.

więcej
Jak urządzić mały pokój dziecięcy?
18.09.2018

Jak urządzić mały pokój dziecięcy?

Urządzanie wymarzonego dziecięcego pokoiku to przyjemność dla każdego rodzica. Dobór odpowiednich mebli, kolorów czy oświetlenia to nie lada wyzwanie, lecz to nie wszystko. Prędzej czy później zauważymy, że w pokoju, który miał być idealny zdecydowanie czegoś brakuje.

więcej
Szklane dekoracje dla miłośników kosmosu i science fiction
07.08.2018

Szklane dekoracje dla miłośników kosmosu i science fiction

Gigantycznych rozmiarów statki kosmiczne, niewyobrażalne gatunki obcych cywilizacji i oddalone o wiele milionów lat świetlnych galaktyki to motywy, które oferujemy w naszej galerii obrazów na szkle. Tematyka Science-Fiction ma swoją rzeszę fanów zarówno w Tychach jak i na całym świecie. Lubią oni czytać o kosmosie, oglądać filmy S-F.

więcej
Świat fantasy i mroczne obrazy akrylowe
04.07.2018

Świat fantasy i mroczne obrazy akrylowe

Świat fantasy, jak i świat horrorów, to miejsca, które uwielbiamy odwiedzać na różne sposoby. Czytamy książki, oglądamy filmy, jak również współcześnie gramy w gry, by jak najbardziej zanurzyć się w stworzoną rzeczywistość. Może być to nasze hobby, fascynacja, a nawet pasja! Jest to coś, co daje nam poczucie szczęścia. Lubimy pokazywać ludziom  czym się interesujemy, dlaczego więc nie pokazać tego w dekoracji wnętrz?

więcej