1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Kuchnia

Panele do kuchni z motywem rybek akwariowych

Zwierzęta od zawsze gościły w naszych domach. Dzisiaj jednak skupimy się na stworzeniach, których naturalnym środowiskiem są zbiorniki wodne. Bardzo często w naszych pokojach, jak i w kuchniach widnieją akwaria z rybkami. Przywykliśmy do takiego widoku, lecz nie każdy może sobie pozwolić na akwarium pełne różnych pięknych rybek. Na szczęście mamy na to sposób, a jest nim szklany panel kuchenny z motywem zwierząt. Właśnie w tej kategorii paneli do kuchni znajdziemy wzory z rybkami i wieloma innymi stworzeniami.

panel do kuchni złota rybka


1. PANEL KUCHENNY ZŁOTA RYBKA W WODZIE AKWARIOWEJ
Ta przynosząca szczęście i spełniająca życzenia życzliwa istota będzie wspaniałym wzorem na szklany panel ścienny do kuchni. Jej ciepłe barwy pięknie wpasują się do każdej kuchni!


2. PANEL KUCHENNY NEFRYTEK KRÓLEWSKI, GATUNEK RYBY Z RODZINY POMAKANTOWATYCH
Nefrytek królewski to cudowny okaz. Jego rozmaite kolory na pewno odmienią wnętrze kuchni, w której się znajdzie. Dodatkowego efektu dodaje mocny żółty i niebieski kolor.


3. PANEL KUCHENNY PODWODNY OBRAZ RAFY KORALOWEJ, RYBY
Trzecia z proponowanych szklanych płyt do kuchni przedstawia trzy urocze rybki i rafę koralową. Ich umieszczenie przypomina rozmowę, wyglądają bardzo spokojnie. Tak jak we wcześniejszym motywie możemy podziwiać tutaj przepiękny niebieski i świetliście żółty kolor.

Rybki na ścianie w kuchni? Dlaczego nie! Gwarantujemy, że Wasza kuchnia będzie nie tylko niestandardowa, ale przede wszystkim piękna, a widok zwierząt
na panelu kuchennym będzie sprawiał Wam radość każdego dnia. Stojąc przy zlewozmywaku, czy też przy kuchence będziemy mogli podziwiać naszą piękną, szklaną dekorację.

Panele ze szkła do kuchni można także nadrukować własnym, dowolnym motywem.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Dekoracje ścienne dla dzieci z motywem zwierzęcym

Wzorzyste panele kuchenne - trendy 2020

Pomysły na odnowienie kuchni - szklane panele kuchenne

Czytaj także:
Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu
11.07.2024

Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu

W tym artykule omówimy pięć kreatywnych wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować stylowy salon. Od eleganckich obrazów na szkle po wyjątkowe oświetlenie – te pomysły zainspirują entuzjastów designu do podniesienia poziomu swoich przestrzeni mieszkalnych.

więcej
Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły
04.06.2024

Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły

Witamy w świecie, w którym kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc harmonijną i rozległą przestrzeń, która sprzyja wspólnocie i nowoczesnemu życiu. Wyobraź sobie, że przygotowujesz pyszny posiłek, rozmawiając z rodziną lub przyjaciółmi wylegującymi się na sofie, lub mając oko na dzieci bawiące się w salonie - a wszystko to bez dzielących was ścian.

więcej
Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu
09.05.2024

Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu

W świecie Feng Shui lustra są magicznymi narzędziami, które mogą podwoić szczęście, pomnożyć bogactwo i rozjaśnić ducha. Ich odblaskowe powierzchnie służą nie tylko do podziwiania swojego wyglądu; posiadają one moc transformacji, która może wpływać na energię lub Chi w twoim domu.

więcej
Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń
12.04.2024

Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń

Salon rozwija się jako płótno osobistej ekspresji, miejsce spotkań, w którym dzieli się historie i pielęgnuje wspomnienia. Moc tapety w przekształcaniu tej przestrzeni jest nie do przecenienia. Nadaje ton, wpływa na nastrój i działa jako odzwierciedlenie osobistego stylu.

więcej