1. /
    2. Dla Klientów
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Dekoracje sezonowe

Dom Zimą - obrazy akrylowe

Obrazy akrylowe o tematyce potrawy i napoje to dekoracja wręcz stworzona do pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, jadalnia, a nawet sypialnia. Nasze jednokolorowe ściany z łatwością możemy ozdobić kuchennymi motywami, które przedstawione na obrazach z akrylu wzbogacą wygląd kuchni i nadadzą jej znacznie więcej dobrej energii.

obraz akrylowy zimowa herbata


1. OBRAZ AKRYLOWY HERBATA POMARAŃCZOWA, PLASTERKI POMARAŃCZY, CIASTECZKA
Czy istnieje coś co bardziej wspomni nam o zimowych przyjemnościach? Każdy z nas uwielbia ten rozgrzewający, uodporniający napój. Zastosowanie tego motywu na obrazie akrylowym na pewno wprowadzi pozytywną energię w naszym wnętrzu.


2. OBRAZ AKRYLOWY MAŁA MISECZKA CZEREŚNI ORAZ KULEBIAK NA BŁĘKITNYM STOLE
Idealna ścienna ozdoba akrylowa do naszej kuchni. Idealnie dobrane kolory sprawiają, iż na ten obraz akrylowy patrzy się z podziwem i apetytem!


3. OBRAZ AKRYLOWY AROMAT I SMAK TRADYCYJNEJ KAWY, ZIARENKA KAWY
Jeśli mówimy już o napojach i potrawach, nie można pominąć charakterystycznego dla dekoracji wnętrz motywu kawy. Ten ciemny, mocny obraz na szkle akrylowym nada naszemu wnętrzu charakteru oraz sprawi, że stanie się ono bardziej interesujące.

Zobacz więcej szklanych obrazów z motywem potraw i napojów.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Akrylowa wiosna

Pokój dziecięcy - dekoracje akrylowe na ścianę

Czytaj także:
Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu
11.07.2024

Jak ładnie udekorować mieszkanie? Porady dla miłośników designu

W tym artykule omówimy pięć kreatywnych wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować stylowy salon. Od eleganckich obrazów na szkle po wyjątkowe oświetlenie – te pomysły zainspirują entuzjastów designu do podniesienia poziomu swoich przestrzeni mieszkalnych.

więcej
Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły
04.06.2024

Otwarta kuchnia z salonem – aranżacje, inspiracje i pomysły

Witamy w świecie, w którym kuchnia płynnie łączy się z salonem, tworząc harmonijną i rozległą przestrzeń, która sprzyja wspólnocie i nowoczesnemu życiu. Wyobraź sobie, że przygotowujesz pyszny posiłek, rozmawiając z rodziną lub przyjaciółmi wylegującymi się na sofie, lub mając oko na dzieci bawiące się w salonie - a wszystko to bez dzielących was ścian.

więcej
Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu
09.05.2024

Lustra i feng shui - jak wykorzystać ich energię w Twoim wnętrzu

W świecie Feng Shui lustra są magicznymi narzędziami, które mogą podwoić szczęście, pomnożyć bogactwo i rozjaśnić ducha. Ich odblaskowe powierzchnie służą nie tylko do podziwiania swojego wyglądu; posiadają one moc transformacji, która może wpływać na energię lub Chi w twoim domu.

więcej
Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń
12.04.2024

Fototapeta do salonu - jak wybrać idealny motyw i stworzyć wyjątkową przestrzeń

Salon rozwija się jako płótno osobistej ekspresji, miejsce spotkań, w którym dzieli się historie i pielęgnuje wspomnienia. Moc tapety w przekształcaniu tej przestrzeni jest nie do przecenienia. Nadaje ton, wpływa na nastrój i działa jako odzwierciedlenie osobistego stylu.

więcej