Obrazy akrylowe - 3D

Grafika na akrylu 3D to jeden z tych produktów w naszej ofercie, które prezentują się niezwykle oryginalnie. Charakteryzuje je to, że dają złudzenie optyczne z wrażeniem obcowania z formą przestrzenną, a nie płaskim obrazem na sztucznym szkle. To wszystko dzięki odpowiednio przygotowanej grafice i doskonale oddanym barwom podczas wykonywanego przez nas nadruku. Zaletą naszych realizacji jest to, że są najwyższej jakości zarówno pod względem wizualnym, jak i trwałości. Akryl, w przeciwieństwie do szkła, jest bardzo odporny na zarysowania oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Obrazy akrylowe można zatem umieszczać w ciągach komunikacyjnych oraz wszędzie tam, gdzie bywa wiele osób. Dlatego jest wykorzystywany nie tylko w warunkach domowych, jako dekoracja salonu, pokoju lub łazienki. Chętnie sięga się po niego urządzając wnętrze biura, sklepu lub lokalu usługowego. Warto tu wspomnieć o innej zalecie obrazów na akrylu. Nie ulegają one zniszczeniu pod wpływem wilgoci, zachowując jakość obrazu przez bardzo długi czas. Dlatego warto dekorować nimi takie miejsca, jak łazienki, salony kosmetyczne czy SPA.

kwiat-roslina-natura
Obraz Akrylowy
Kwiat Roślina Natura (#pl-oah-nn-257959904)
rozmiar od: 100x50 cm
205.00 zł
wybierz rozmiar

Obrazy akrylowe 3D w łazience

W wielu mieszkaniach łazienki zajmują niedużą przestrzeń. Wymaga to kreatywnego podejścia zarówno w kwestii rozmieszczenia sprzętów, jak i dekoracji pomieszczenia. Grafika 3D to doskonały sposób na optyczne powiększenie wnętrza oraz jego oryginalny wystrój. W naszej kolekcji umieściliśmy wiele wzorów w różnych stylach oraz barwach. Miłośnicy pejzaży i naturalnych krajobrazów mogą sięgnąć bo jeden z akrylowych obrazów ze zdjęciami roślin lub przyrody. Odpowiednie zabiegi fotograficzne sprawiają, że grafika daje efekt 3D. Posiadamy również ciekawą ofertę trójwymiarowych motywów geometrycznych. To coś dla osób, które preferują surowe, nowoczesne wnętrza. Urządzając salon w nowoczesnym stylu dobrze jest zdecydować się na połączenie minimalizmu z wyrazistymi dodatkami. Umieszczone w centralnym miejscu nadadzą przestrzeni charakteru i sprawią, że będzie ono wyglądać niebanalnie. Zazwyczaj salon to strefa, w której domownicy spotykają się, przyjmują gości i spędzają czas na rozrywce. Dlatego można pokusić się o udekorowanie jej za pomocą obrazu akrylowego 3D. Trójwymiarowy efekt będzie robił jeszcze większe wrażenie, jeżeli otoczony będzie oszczędnymi w środkach dodatkami lub innymi dekoracjami. Zazwyczaj miejsce dla takiej grafiki znajduje się na ścianie nad kanapą w salonie, za stołem lub w miejscu najbardziej wyeksponowanym, naprzeciwko wejścia.

Zdjęcia na akrylu 3D w lokalu usługowym

Właściciele różnego rodzaju usług wiedzą, jak ważne jest zarówno dotarcie do klienta, jak i później zatrzymanie go na dłużej. Jednym z elementów, który wykorzystuje się do tego, by zachęcić go do powrotu, jest ciekawy, intrygujący wystrój wnętrza. Zapada ono w pamięć i sprawia, że jest kojarzone właśnie z tym konkretnym miejscem. Świetnie w tej kwestii sprawdzają się grafiki z iluzją trójwymiarowości. Intrygują, zatrzymują wzrok na dłużej i pobudzają zmysły. Dysponując dużą powierzchnią na ścianie, można pokusić się o umieszczenie na niej dużych rozmiarów panoramy 3D. Rodzaj zapięcia, który montujemy na naszych obrazach, pozwala na powieszenie ich zarówno w pionie, jak i w poziomie. Daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Pamietajmy, że akryl jest odporny na działanie wilgoci, zatem z powodzeniem wykorzystywany jest nawet w takich miejscach jak salony kosmetyczne, restauracje czy obiekty usługowe ze spa.