/ Dla Klientów / Blog / Pokój dziecięcy

Dekoracje w pokoju dziecięcym

Dekoracje w dziecięcym pokoju znacznie różnią się do tych stosowanych w pozostałych pomieszczeniach. Nasza kreatywność w trym zakresie powinna uwzględniać przede wszystkim potrzeby i upodobania naszych pociech, w przeciwieństwie do pozostałych części mieszkań, które kreujemy na podstawie własnych preferencji. Dlatego dekoracja dziecięcego pokoju nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem. Posiadamy swoje pomysły i koncepcje dekoracji dziecięcych pokoi, chętnie się nimi z Wami dzielimy. To miejsce całkowicie poświęcone jest wnętrzom, jakie szykujemy dla dzieci i młodzieży. 

06.10.2020

Kiedyś obrazy kojarzyły się wyłącznie z wysoką sztuką, a obecnie są jednymi z najchętniej wykorzystywanych elementów dekoracyjnych, które z łatwością można dopasować do różnych aranżacji. Nie bez znaczenia są również ramy – obraz na płótnie oprawiony w ramę, która jest dobrze dopasowana do wnętrza, to modny i stylowy dodatek, którym można podbić całą aranżację.

więcej
01.07.2020

Tapety i fototapety do pokoju dziecięcego cieszą się ogromną popularnością. To świetny sposób na udekorowanie wnętrza w zgodzie z charakterem i zainteresowaniami, stworzenie przytulnej przestrzeni pełnej dobrego stylu. A co wybrać – fototapety na wymiar czy lepiej tapety 3D dla dzieci do pokoju? Tak naprawdę każda decyzja będzie dobra, bo każda dekoracja stworzy wyjątkowy klimat.

więcej
08.05.2020

Jak szybko i bez wysiłku zmienić coś w pokoju dziecka? Pomocne będą dekoracje ścienne z motywem zwierzęcym. Ozdoby ścienne przedstawiające zwierzęta nie tylko zmienią pokój Twojego dziecka w inspirowaną naturą magiczną krainę, ale również rozbudzą jego naturalną ciekawość świata.

więcej
18.09.2018

Urządzanie wymarzonego dziecięcego pokoiku to przyjemność dla każdego rodzica. Dobór odpowiednich mebli, kolorów, czy też odpowiednia tapeta na ścianach to nie wszystko. Prędzej czy później zauważymy, że w pokoju, który miał być idealny zdecydowanie czegoś brakuje. <span

więcej
07.08.2018

Gigantycznych rozmiarów statki kosmiczne, niewyobrażalne gatunki obcych cywilizacji i oddalone o wiele milionów lat świetlnych galaktyki to motywy, które oferujemy w naszej galerii obrazów na szkle. Tematyka Science-Fiction ma swoją rzeszę fanów zarówno w Tychach jak i na całym świecie. Lubią oni czytać o kosmosie, oglądać filmy S-F.

więcej
04.07.2018

Świat fantasy, jak i świat horrorów, to miejsca, które uwielbiamy odwiedzać na różne sposoby. Czytamy książki, oglądamy filmy, jak również współcześnie gramy w gry, by jak najbardziej zanurzyć się w stworzoną rzeczywistość. Może być to nasze hobby, fascynacja, a nawet pasja! Jest to coś, co daje nam poczucie szczęścia. Lubimy pokazywać ludziom  czym się interesujemy, dlaczego więc nie pokazać tego w dekoracji wnętrz?

więcej